יום שני, 21 ביוני 2010

ילקותיק- התוצרים hand-back-pack mini album

for the english version pls scroll down. tnks.

אחרי אין ספור תיקונים והתאמות סיימתי את גיזרת המיני אלבום הזה והגעתי מוכנה לסדנה הכייפית שנערכה בסטודיו מסטיקים. למרות שהגעתי מוכנה התוצרים הסופיים השאירו אותי פעורת פה ומצלמה ולכן התמונות הן באדיבות דפי שהעמידה את הילקוטיקים לסדר ודפקה להם בוק שלא היה מבייש את בר רפאלי.
 בסדנה

תוצרים

כשחזרתי הביתה (אי שם אחרי חצות) התיישבתי להכין ילקותיק שכזה למורה של הבן (שהרי עבורה בכלל המצאתי את הגיזרה הזו) כי למחרת נערכה מסיבת הפרידה.
המסיבה התקיימה בבריכה והגעתי לשם (כמו שאני מגיעה לכל מקום) עם ערכת חומרי יצירה מינימלית (כל כך מינימלית שמי שהיה נתקע על אי בודד עם הערכה הזו היה מת ברעב לפני שהיה מת משעמום!).
נתתי לילדים כרטיסיות צבעוניות חתוכות בגודל 10*15 בערך ועטי ג'ל וכל אחד כתב מילות פרידה. מפאת קוצר הזמן (הם בעיקר רצו להיות במים, משום מה) אני קישטתי את הברכות בסרטים צבעוניים, פינצ'וצ'ים שונים וקישוטונים אחרים וממש שניה אחרי שסיימתי - המורה הגיעה ויכולנו להתחיל בטקס.

הילקותיק
נפתח
רואים את הכרטיסיות
המורה מקבלת את המתנה

אחרי שראיתי את התמונות שאני מעלה עכשיו, אני רוצה לומר לכל מי שאמר לי שאני צריכה להחליף מצלמה: שהבעיה לא במצלמה אלא בצלמת. ואחרי שהגעתי להכרה הזו אחכה בסבלנות עד שדנדושה תלד וארשם לסדנת הצילום הבאה (-:

ולאור התגובות והביקוש תתקיים סדנת ילקותיק נוספת ביום חמישי 22/7 בסטודיו מסטיקים.הפרטים כאן וניתן להירשם מעכשיו אצלי או אצל דפי.

After countless revision s and adjustments, I finished this mini album figure and got ready for my first hand-back-pack workshop. Although I knew what the participants should come up with (basically like my mini-album) the finished products left me and my camera open-mouthed, so photos are with courtesy of Dafi who line-up the minis and gave them a modeling book as if they were, at list Bar Refaeli (a super model)
at the workshops

When I got home (somewhere after midnight) I sat down to prepare such hand-back-pack for my son's teacher 'couse her farewell party was held the next day.

The party took place in the pool and I got there (like I get everywhere) with a minimum set of creative materials (so minimum that if one was to stuck on a desert island with this kit he would starve to death before he will die out of boredom!).

I gave the children colored tags cut to size 10 * 15cm or so and gel pens and each wrote their regards. Due to lack of time (they mainly wanted to be in the water, for some reason), I decorated the cards myself with colorful ribbons and 3D's embellishments. One second after I finished - the teacher came and we could begin the farewell ceremony.

Due to the demands another workshop for this LO will take place on Thursday 22 / 7 at Mastikim studio. You can register from now on by mailing me.


18 תגובות:

 1. וואו- כל כך מקורי ומתוק!
  רעיון נפלא בעיני והביצוע כל כך עדין ומיוחד!

  השבמחק
 2. רחלי-זה מקסים
  והרעיון של הפיכת התיק למעין קלסר יפיפה....
  חופש נעים (-:

  השבמחק
 3. רחלי,
  הילקוטיק מ-ה-מ-ם!!!
  בחירת הדפים נהדרת, הרעיון של הקלסר - נהדר.
  הכל נראה פשוט מקסים. אהבתי מאוד.

  ונראה שהיה לכם כייף לא נורמלי בסדנה (:

  יעל

  השבמחק
 4. כל הכבוד על הגיזרה המדהימה "Shnitzel's Backpack", באמת הגודל שלה יותר פונקציונלי
  התוצרים מהסדנה מדהימים וצבעוניים

  השבמחק
 5. אחלה רעיון מהמם, בשנה הבאה אאמץ אותו.
  התיקים צבעוניים ושמחים, ממש כמו מסטיקים.

  השבמחק
 6. רעיון מדהים וביצוע עוד יותר !! ו.. האם ניתן להסיק מזה שפירסמת פוסט שהצלחת להכנס לבלוגר...??

  השבמחק
 7. חסרה פה תמונה ! של המורה מעולפת... כי אני בטוחה שהיא התעלפה מהיופי של זה.

  השבמחק
 8. רחלי - תענוג כתמיד לשטוף את העיניים עם העבודות המדהימות שלך. חבל שאני נוסעת לחו"ל ולא יכולה להשתתף בסדנה...

  השבמחק
 9. מדהים לגמרי! אני רצה לכתוב לך מייל לגבי הסדנא!
  תגידי- התחרפנת? את- לא יודעת לצלם? לא ברור לי מה ראית בתמונות שלא היה בסדר... את מצלמת מעולה. כלומר, סדנת צילום זה תמיד טוב אבל הצלמת היא אחלה!
  ליאור

  השבמחק
 10. רחלי, הילקותיקים האלה מקסימים. איזה רעיון משגע.

  רוני (מילשייק)

  השבמחק
 11. מכיוון שהפעם בלייב שמעתי חברה שלי (שהיא אמא בכתה שלכם) שהיא מתלהבת ממך ומהיצירה אני יכולה לאשר שגם אנשים שממש לא בענין היצירה אוהבים ומתלהבים וזה עוד יותר נעים ונחמד מאשר קהילתנו המתלהבת הקטנה.....אז חיזקי ואימצי. ואשמח אם תסכלי באימייל שלך על שאלות בקשר לסדנא בלונדון! זהר:)

  השבמחק
 12. ראיתי גם את התמונות בבלוג של דפי. מקסים, מקסים, מקסים.

  השבמחק
 13. מהמם! את גם יפה, גם מוכשרת וגם גאון! :-), ממש תכנון הנדסי מקסים מקסים מקסים... וללוק של הילקוטים האלה בהחלט מגיע הבוק של דפי!

  השבמחק
 14. מתי את עושה סדנאות בסידני?..

  השבמחק
 15. אהבתי מאוד

  השבמחק
 16. בס"ד
  רחלי שלום,
  נפגשנו בסדנה של אשת חיל,מאוד נהנתי מהרעיון של חימר קל ומתנפח והיתה זן תעסוקה לנכדים נחמדה מאוד.
  ביום ראשון הקרוב נפגש שוב האם תוכלי להביא בבקשה את מוביל בקבוקי שתיה,את הרעיון שלי אמסור לך בסדנא.
  להתראות, מלכה

  השבמחק

Love to get comments.
TFL