יום שבת, 12 בספטמבר 2009

7 פרוייקטים ב-3 שעות

לא יאומן, אבל זה ההספק (או בכל אופן הנסיון להספיק) במסיבת הסקראפ שארגנו אליס מ my punch ולימור מקסם שימושי.

אחרי התגובות המצויינות של כולן למסיבת הסקראפ הקודמת שארגנה אליס, החלטתי שהפעם אני לא נשארת בבית. מצד שני פשוט לקחתי את כל הבית איתי, אז הרגשתי קצת כמו צב שנשאר בבית גם כשהוא הולך למקום אחר (-:
מכיוון שהגעתי באיחור קל, לא הספקתי לעשות סיבוב מינגלינג, ואפילו לא הספקתי להסתכל סביב וכך יוצא שדרך הפוסט של קרן-פרפרים, למשל, גיליתי שהיו שם עוד בנות שאני מכירה ולא שמתי אליהן לב. אז מי שלא אמרתי לה שלום - סליחה (מזל שתכף יום כיפור).

לשמחתי קפצה עלי אופקיקו ודאגה לי למקום בשולחן יחד איתה ועם כמו רקפת, ארטמיס ועוד שתי נשים כל כך נחמדות שאני ממש מתביישת שאינני זוכרת את שמן (כבר אמרתי שמזל שתכף יום כיפור, אני רואה שיהיה לי הרבה לצום בגינו) אבל אני אבדוק ואשלים את החסר.

האתגר הראשון: כרטיס ATC, הנושא: דבש הזמן לביצוע: 5 דקות!!! כפתורים בצבע דבש, לב -מסמן אהבה למתוק, סרט תואם והחתמה של חלת דבש בעזרת הפקק של טוש הלבד שהיה לי (צורתו משושה), טבלתי בדיו והחתמתי הרבה פעמים.


האתגר השני: עיצוב מעטפת דואר בנושא מחבואים. 10 דקות. החבאתי את התמונות בתוך כיס, ורמזתי על תוכן הכיס בכיתוב החיצוני. בהתחלה גם הכרטיס הצהוב התחבא בכיס ורק הכותרת הציצה, אבל בבית החלטתי שאני יותר אוהבת שהכרטיס בחוץ. אז הוא יצא בחוץ (-:


האתגר השלישי: דף אלבום התבקשנו להוציא דף ו-5 קישוטונים ואז התבקשנו להעביר את הדף לבחורה שיושבת מימין לנו, כך שכל אחת עיצבה דף מחומרים ובצבעים של מישהי אחרת. נדמה לי שקיבלנו 15 או 20 דקות. אני קיבלתי דף וחומרים מאופקיקו. הצבעים והפרחים היו מאד "בנות" בעיניי, ואני דווקא רציתי עיצוב של בנים. לשמחתי גיליתי שניתן להוציא עיצוב שאינו נשי מדי ואני מרוצה מהתוצאה. הפרחים הקטנטנים התווספו אח"כ (זכיתי בהם בהמשך הערב) וגם מדבקות הכיתוב התלת ממדיות הצטרפו לעמוד למחר בבוקר.
הכפתור שאופקיקו נתנה לי מאד מצא חן בעיניי לכם בבית לקחתי כפתור משלי וציפיתי אותו בדבק קונפטי של איימוס. קיבלתי מראה מאד דומה לכפתור המקורי. שימו לב הכפתור המקורי מודבק על הפרח הסגול (למעלה מימין) וכפתור ה"חיקוי" מודבק על הפרח הצהוב (למטה משמאל)

האתגר הרביעי: דף אלבום לבן! לעצב ללא שימוש בנייר נוסף, כל חומר אחר מותר. 20 דקות. אני בחרתי בצבע אקרילי, שבלונה ופקק של אחד הבקבוקים ששימש לי להטבעת העיגולים ופרחי סול ככתמי צבע. מי שהשתמשה בצבע ירוק - קיבלה פרס-שקית קישוטונים, אז בזכות הפרח הירוק- גם אני זכיתי.


האתגר החמישי: לעצב את התגית שקיבלנו בהשראת מוסיקה. בחרתי בחותמת סילסולים ולבבות שהזכירה לי מפתח סול. את השורות והתווים ציירתי לבד ובבית עברתי על התווים עם צבעי פאפי (צבעים שמתנפחים לאחר חימום עם פן), שני סרטי בד (בכל זאת, סחבתי את כל קופסת הסרטים שלי, אז לא אעשה שימוש?!) וזהו. נדמה לי שנתנו לנו 10 או אולי 15 דקות לצורך העניין, אבל בשלב הזה כבר איבדתי קשב ופשוט עבדתי עד שאליס באה לאסוף את התוצרת.

האתגר השישי- מיני אלבום משותף לכל השולחן, הפעם הזמן שעמד לרשותנו היה ממש נדיב... 25 דקות. בחרנו כבסיס עמודים בגודל 10*10 ס"מ ואביב כנושא משותף. אני לא זוכרת מי עיצבה איזה עמוד אז אוסיף תמונות פרטניות ואת הקרדיטים מאוחר יותר.

ואתגר הסיום: הכנת כרטיס ברכה לרופאים והאחיות במחלקת הלב בבי"ח תל השומר, 10 דקות נדמה לי. ממש לא הספקתי לסיים את הכרטיס במקום, אבל המשכתי למחרת בבוקר בבית (ולמה בבית זה לוקח יותר זמן?) ואשלח באופן פרטי. כרקע בחרתי הבלטת קאטלבג תווים- כי את מנגינת הלב אסור להפסיק. חיתוך קאטלבג מלאכית לבנה - הרי הם מלאכים בלבן, את הלב לא צריך להסביר והכיתוב - תודה, הוא מהאותיות הקסומות של קסם שימושי, שכניראה שעד שלא ארכוש את כל המגוון -לא אמצא מנוח (-:


לאורך כל הערב, בין המשימות, שיחקנו בינגו מילים שקשורות לסקראפ, וזכיתי במקום השלישי או הרביעי. קיבלתי כמה וכמה קארדסטוקים מופלאים ורבאון של תיפורים- מ ה מ ם. עוד לא צילמתי אבל בהחלט הדפים היפים האלה יזכו לבוק משל עצמם.


כאמור: 7 פרוייקטים, 3 שעות, כמה עשרות בנות, 5 מילים בבינגו ואחד אלוהינו.

מתי המסיבה הבאה?רחלי

3 תגובות:

 1. והנה גם אני גיליתי את הבלוג שלך :)
  כמה נחמד שהשארת לי הודעה בבלוג - האמת שזה המקום שלי גם להתנצל. נדמה היה לי שראיתי אותך במסיבה, אבל לא הייתי בטוחה שזו אכן את (אני חושבת שנפגשנו לפני מעל שלוש שנים ולא לפני שנה וחצי כמו שאמרת) והיה כ"כ לחץ של זמן אז לא התפנתי לבדוק לעמוק את הנושא :)
  בכל מקרה יקירתי, שנה נפלאה ומקסימה, והוספתי אותך לרידר שלי ועכשיו אהיה קוראה קבועה.

  השבמחק
 2. ידעתי שאקרא את מבול הפוסטים ואתבאס לי...
  :-)
  נראה מגניב ביותר
  ואחלה תוצרים!!!
  נילי

  השבמחק
 3. אני ישבתי בשולחן שלך...לא הכרתי אותך קודם ומזל שלפחות עכשיו LOL.

  אני חוששת שלצד הרווח במפגש הזה שהיה לנו הפסדנו קצת לא יצא לי להכיר עוד בנות. אני זוכרת אותך ואולי עוד מישהי וזהו. וזה מבחינתי פיספוס גדול. אבל לפחות אני יודעת עכשיו שיש לך בלוג :-)

  השבמחק

Love to get comments.
TFL