יום שלישי, 18 באוגוסט 2009

אבא תקנה לי גור קטן...

כך המדען השובב היה מבקש ללא הפסקה ולא עזרו ההסברים שאנחנו גרים בבניין ושממש לא מתאים לי כל השיערות הנושרות על הרהיטים ומי יטפל בו כו' וכו' וכו'.

ואז בקומונת craftime היתה החלפת לבבות (ההקשר בין שני הסיפורים יתברר בהמשך), התכוונתי להכין סיכה בסגנון רומנטי עתיק (מה שכולנו אוהבות לקרוא לו וינטאג', למרות שוינטאג' זה פריט אותנטי בן 25 שנים לפחות והסגנון שלו לא חייב להיות רומנטי כלל) אבל חליתי בדלקת ריאות ובמשך שלושה שבועות רק עבדתי (רק מה שלא ניתן היה לבטל) ושכבתי מעולפת ביתר הזמן.


בינתיים הבנות בקומונה החלו להציג את העבודות שהן שלחו אחת לשנייה ואני נלחצתי, איזו רמה... איזה כמות... איזה יופי... ופתאום הסיכה שרציתי להכין נראתה לי לא מתאימה (אם היינו בהישרדות הייתי אומרת שהיא לא ראויה ;-)).


היה לי ברור שאעשה שימוש בכפתור הלב שכבר הכנתי משקף מתכווץ אבל מה הלאה?
ואז, בעודי מסדרת את אחד הארונות בבית מצאתי חוברת ישנה מאד (מ-1970) עם רעיונות לתפירת בובות וראיתי אותו... אאוריקה... הגור הקטן, המתוק, נטול השיער, שאינו מצריך טיולים בחוץ ושקיות לאיסוף ה...
כלבלב תחש מתוק ולבבי להחלפת הלבבות ועוד אחד (שייתפר בימים הקרובים) לבן שלי שרוצה גור קטן. ממש שניים במחיר אחד, או ליתר דיוק, שניים בגזרה אחת (הבטחתי שיהיה קשר בין שני הסיפורים).
אצתי רצתי לחנות הבדים הקרובה, ורכשתי שני בדי כותנה מקסימים ותואמים, אחד פרחוני ואחד בפסים, כמה תפרים פשוטים במכונה, חומר מילוי ו-וואלה! הכלבלב מוכן.

לב מלבד שנרקם בתך שרשרת ליצירת המילה LOVE חובר בקצה גבו של הגור בתך שיניים.
שני כפתורי לבבות לבנים קיבלו תוספת אישונים בעזרת טוש פרמננטי והנה העיניים.
סרט על האוזן בשביל הפאסון וזהו. רק צריך למצוא שם לכלבלבון.
והכפתור מהשקף המכווץ? מה איתו? (נכון שהשאלה הזו העסיקה אתכם?) במקור חשבתי לעשות ממנו תליון לקולר של הכלבלב אבל, 1. הכלבלב כל כך מבוית שאינו זקוק לקולר. 2. יש לו צוואר כל כך קצר שלא יראו את הקולר ואת הקישוט ולכן, הלב קיבל מקום של כבוד במרכז הכרטיס שצורף להחלפה.
סוף דבר: לימור כבר קיבלה את הגור שלה, המדען עוד לא החליט באיזה צבע יהיה הגור שלו, אז אנחנו מחכים בסבלנות ואני, במסגרת ההחלפה קיבלתי מאלישקה את המתנה המושקעת הזאת:
מיני-אלבום-עד לכתיבת תאריכים חשובים, מסגרת כפולה לתמונות וכרטיס ברכה מקסים.
זה המיני אלבום: ותמונה קבוצתית:
אלשיקה, מליון תודות. אהבתי הכל.

רחלי
משהו קטן למחשבה:
ראש השנה תיכף כאן, צריך להתחיל לתכנן את ההחלפה המתוקה ולהכין שנות טובות (נכון שמאד נח לשלוח במייל לכל רשימת התפוצה ומאד קל לשלוח בSMS אבל הכי כיף לקבל שנות טובות, כמו פעם, בדואר.
ועוד קודם-
הוריי חוגגים 50!!! שנות נישואין. פעם אנשים לא זכו לחיות 50 שנים...

8 תגובות:

 1. רחלי- הכלבלב מקסים והפרגון שלך מדהים!!!
  תודה!

  השבמחק
 2. רחלי - תתחדשי על הבלוג! הוא נראה מבטיח במיוחד!
  העבודות שלך מאו דיפות. הכלב מדהים!
  איילת

  השבמחק
 3. תחש מקסים!!!
  יופי של בלוג ונראה מאוד מבטיח

  השבמחק
 4. רחלי - כבר אמרתי שהכלב מקסים, אבל אף פעם לא מזיק לומר שוב... אהבתי מאוד. כל ההחלפה מקסימה. תודה שהשתתפת באתגר בקומונה שלנו. ואני רואה שאת גם מתקדמת בעיצוב בבלוג. שאפו

  השבמחק
 5. התחש מושלם
  אני מתה על הבד
  ועל הגיזרה
  והוא פשוט מתוק להפליא
  ידעתי שאת צריכה דחוף בלוג!!!
  איזה כיף לראות את עבודותיך :-)
  נילי

  השבמחק
 6. כלב מגניב! אפשר את הסקיצה בבקשה?

  השבמחק
 7. עינת, שילחי לי מייל או מסר אחרת איך אדע לאן לשלוח?
  tanig@bezeqint.net
  רחלי

  השבמחק

Love to get comments.
TFL